1 травня 2013 року заснована “Народна Воля”

Дата . Категорія Відео, Вшанування, Дія, Солідарність, Фото

Сьогодні, першого травня 2013 року, на установчому з’їзді у Вінниці російськими та українськими соратниками було офіційно проголошено створення міжнародного руху “Народна Воля”. У якості гостей були присутні представники польських автономних націоналістів. До початку конференції була проведена хода, приурочена до Дня боротьби за права трудящих. У ній взяли участь близько сотні людей.

3avT4PEK0uk

PxdIle0arH4

Всупереч раніше заявленому міському керівництву шляхові ходи кривоохоронці стали перешкоджати проходу проїжджою частиною головної вулиці міста. Однако їх намагання виявились марними: маніфестанти, прорвавши оточеня з особового складу та спецтранспорту МВС, вийшли на середину вулиці Соборної, котра за лічені секунди була вкрита хмарами диму.

DSC_0260

DSC_0317

Цього теплого сонячного дня тиха Вінниця здригалась від потужного скандування протиурядових революційних гасел українською та російською: “Вище-вище чорний стяг, бо держава – кат трудяг”, “Держава – ворог народу”, “Кулю – буржую, зашморг – менту”, “Мир хатам, війна палацам”, “Капіталізм – рабство, соціалізм – свобода”, “Свобода, рівність, народна солідарність”, “Бандити, міліція – одна коаліція”, “Ні – партіям, так – вулиці” та інших.

DSC_0280

Ми будуємо наше міжнародне товариство на засадах рівноправ’я та народної солідарності у боротьбі за звільнення наших народів Тому під час першотравневої ходи товариші з російського відділення “Народної Волі” підтримували гасло “Слава Україні!”, а українські народники – “Слава Руси!”.

_nnGT3JKYKE

Хода викликала суттєве зацікавлення в жителів та представників ЗМІ, що підходили до наших активістів та задавали питання про цілі та задачі руху. В кінці заходу відбувся мітинг, на котрому виступили товариші з російської та української “Народної Волі”. У промовах звучали заклики до спільної боротьби наших народів проти спільного ворога – державної системи, заснованої на гнобленні людей та народів.

9vzVYuoQNBo

DSC_0370

На установчій конференції був затверджений Маніфест, узгоджена структура руху, визначені головні напрями діяльності, означені наступні заходи.

IMG_8360

Боротьба триває!

Відео: Gazeta.ua

Tags: , , , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика