Усі менти – виродки

Дата . Категорія Думка, Прагнення, Про світ

Уявіть досконалий для себе світ: чи є в ньому місце для загонів поліції? В описаній Томасом Мором Утопії не було, у нашому точно ні, і навіть у мріях середнього поліціянта немає ніякої поліції. Але поліція є, бо ми не живемо у досконалому світі, світі рівності, – це очевидно. Однак раптом існування загонів поліції – саме те, що заважає нашим першим пробним крокам до того світу?

acab (1)

Протягом сторіч, коли люди об’єднувались, щоб гуртом відстояти свої права, поліція часто діяла скотським чином, щоб зупинити їх. Це зараз ми у великому боргу перед паном Робертом Пілем за нинішні загони головорізів (Роберт Піль – англійський шовініст, прем’єр-міністр Великобританії у 1834-35 та 1841-46, творець лондонської міської поліції – прим. перекладача), а до винайдення поліцейських загонів була армія чи ще якесь наймане ополчення, що чинило насильство за вказівкою багатіїв. І від парку Гезі до Єгипту й Бразилії - усюди у світі уповноважені державою убивці досі поводяться, немов орда виблядків.

Наші “хлопці у синьому”, Столична Поліційна Служба, сумнозвісна у вбивстві продавця газет на вулиці, расовому знущанню над затриманими, викиданні заяв про зґвалтування до смітника, підпалі полум’я лондонських бунтів пострілом у Марка Даґґана та поведінці злочинної зграї в однострої. Але недолугі читачі “Дейлі Мейл” вболівають за поліцію із запалом, що зазвичай перепадає її величності.

ACAB (All Cops Are Bastards – усі менти виродки – прим. перекладача) – це провокація: грубе узагальнення, безглузде твердження, заклик замислитись. Можливо, у кожному бронежилеті MPS застібнуто щось типу пристойної людської істоти; найжорсткіші ненависники поліції визнають, що поруч із егоїстичним прагненням до влади та вимушеною потребою (грошовою чи якоюсь іще) утриматись на робочому місці, більшістю працівників поліції рухає віра у те, що їх сила – це сила заради суспільного добра.

Ні, поліція не обов’язково складається із самих виродків, але, можливо, саме поліцейська форма змушує порядних людей поводитись, немов виродки…

Джерело: Strike! Magazine.

Tags: , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика