Хай буде бунт!

Дата . Категорія Дія, Думка, Про світ, Протест

Ми не знаємо, чим закінчаться події, що відбуваються зараз на вулиці Грушевського у Києві, але беззаперечно – 19 січня увійде в історію України новою сторінкою у протистоянні народу і державної влади.

Привід нинішнього конфлікту вже не має жодного стосунку до питання про угоди з Євросоюзом та іншими проблемами, що хвилюють прогресивну буржуазну громадськість.

Очевидно, що режим Януковича вирішив піти стопами своїх колег з Росії та Білорусі. 16 січня на засіданні Верховної Ради був прийнятий пакет одіозних законопроектів, що моментально знищили такі права, що стали звичними для українців, як: свобода слова, мітингів, зібрань та демонстрацій. З подробицями нових правил життя для українців можна ознайомитись тут: Прощавай, свободо слова.

Такий нахабний і безцеремонний наступ поліцейської держави на права громадян викликав хвилю народного невдоволення, що виплеснувся на вулиці української столиці недільного дня. Ситуація швидко вийшла з-під контролю «лідерів опозиції», яких відверто послали у віддалені місця, а найбільш «сміливого» з них, Віталія Кличка, облили піною з вогнегасника, коли він завів звичну ліберальну байку про мирний ненасильницький протест і провокації.

В результаті зараз вже не один десяток карателів в уніформі встиг відчути на своїй шкурі силу і лють народного бунту. Вуличні бої в районі стадіоні «Динамо» на підступах до Верховної Ради продовжуються вже більше 8 годин.

Державні бандформування «Беркуту» вже зазнали втрат у вигляді декількох одиниць спаленої авто техніки, а також особистого складу, частина якого з черепно-мозковими травмами і переломами відправилась на відпочинок до лікарів.

За повідомленнями наших товаришів з місця подій, проти протестувальників «Беркут» у свою чергу застосовує травматичну зброю, світло-шумові гранати, сльозогінний газ.

Протистояння набуло характеру позиційних боїв, народ прибуває на вулицю Грушевського, йдуть з ломами, сокирами, палицями, коктейлями Молотова, улюбленими предметами для вуличної війни з ворогами революції. Сьогодні там нема обридлих і продажних політиків з їх лицемірними гаслами та промовами, а є прості українці – молодь, чоловіки, жінки, є Народ, що повстав проти наступу диктатури на боротьбу проти державної влади, що пригноблює його.

Повідомляють також, що багато священників моляться за успіх революційної зброї і дають благословення на спалення мусорської техніки.

Влада стягує у Київ всі міліцейські резерви для придушення повстання.

«Народна Воля» буде і надалі разом зі своїм народом на барикадах.

Ми закликаємо всіх вільних громадян до спільної боротьби за визволення від гніту правлячого режиму!

Ми повинні прогнати всіх демагогів-політиків, різного типу офіційних опозиційних лідерів, що паразитують на потребах народу і бажають зайняти ситне місце біля урядової кормушки.

Українці, організовуйте загони самооборони, займайте адміністративні будівлі, створюйте у регіонах органи народного самоуправління!

Ніхто не дасть нам порятунку, крім нас самих!

Виходьте на вулиці і допомагайте своїм братам і сестрам, котрі зараз борються за наше вільне майбутнє на київських вулицях!

За вільну Україну без холопа й пана!

Tags: ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика