Маніфест

Ми, вільна співдружність народних соціалістів, проголошуємо створення міжнародного руху “Народна Воля”, заснованого на засадах товариства, рівноправ’я та солідарності.

Нас об’єднує неприйняття державного ладу, збудованого на насильстві над громадянами, на пануванні капіталу та можновладних паразитів, що живуть чужою працею; ладу, що створює соціальну несправедливість; ладу, заснованого на національному гнобленні.

Ми розглядаємо будь-який чиновницький державний апарат як засіб поневолення народу, як армію брехунів, нероб та соціальних трутнів.

Ми виступаємо проти вивищення людини над природою. Сучасний спосіб виробництва, мета котрого – отримання прибутку будь-якою ціною, породжує незворотні згубні процеси, що загрожують усьому живому на Землі та роблять наше подальше життя на планеті неможливим.

Ми виступаємо проти сучасної політики глобалізації, що знищує народи, їх незалежність та самобутність. Ми виступаємо за повне знищення будь-яких форм імперіалізму та шовінізму в міжнародних відносинах.

Виходячи з цих засад, ми закликаємо усіх людей доброї волі до спільної боротьби за створення нового справедливого світу, в котрому:

 • Усі органи державної влади будуть замінені структурами самоврядування, що працюватимуть не для добра чиновників та партійних бюрократів, а для добра народу. Уся влада належатиме безпосередньо народові, об’єднаному за принципом прямого народовладдя у збори та ради, а не продажним політикам, депутатам, міністрам, капіталістам та поліцаям;
 • Усі засоби виробництва: земля, заводи та фабрики, знаходитимуться у суспільній власності самоврядних спілок трударів та працюватимуть для добра усієї нації, а не “обраних” олігархів та інших паразитів;
 • Усі громадяни будуть дійсно рівні у своїх правах та обов’язках, незалежно від їх соціального походження. Громадянами вважатимуться усі люди, об’єднані виробництвом та споживанням, що працюють для добра народу;
 • Усі громадяни матимуть права: на свободу совісті, слова, зборів та спілок, пересування, вибору роду занять, недоторканості особи та житла, носіння та зберігання зброї;
 • Усі репресивні та каральні державні органи (поліція, прокуратура, суд, служба держбезпеки) будуть розпущені, а на їх місці з’являться загони народної самооборони, народне правосуддя та народне законодавство;
 • Усім місцевостям буде надано право на повне місцеве самоврядування та самостійне вирішення поточних питань життя свого населення;
 • Усі народи матимуть право на збереження своєї етнічної та расової самобутності, а також на необхідну самооборону від посягань на їх права з боку будь-яких ворожих елементів (імігрантів-колонізаторів, а також усіх можливих поборників “толерантності” та “мультикультуралізму”).

Таким чином, ми відроджуємо, із врахуванням сучасних умов, споконвічні звичаї народно-вічевого ладу – ладу вільних громадян та народів, а також їх співдружностей-конфедерацій.

Народна Воля” є міжнародною співдружністю автономних національних відділень та рівноправних соратників.

Лише спільними зусиллями ми зможемо створити єдиний народно-визвольний фронт, здатний зруйнувати владу паразитичних держав і збудувати нове, справедливе та вільне суспільство на землях наших славних Предків!

Лише спільно ми зможемо втілити світлі ідеали прямого народовладдя, зламати антинародні режими та скинути з себе гніт урядів та правлячої олігархії, що заважають поступові людства та винищують усе живе на нашій спільній планеті. Лише у спільній боротьбі за справедливе майбутнє народяться дійсні Нації – суверенні та самоврядні народи, звільнені від тиранії капіталу та чиновницького державного апарату.

Воля Народам – Воля Людині!

 • Коля

  Ви вважаєте себе послідовниками “Народної волі”?

  • liberty

   Ми не проголошуємо себе послідовниками терористичної організації “Народна воля” кінця 19 сторіччя.

   • Коля

    Назва – річ серйозна.Просто якщо ви створите машину ,назвете її “мерседес”, а вона по суті буде “таврією”, це виглядатиме безглуздо.)

  • народник

   Ми і є Народна Воля

 • Nehrfx

  А что вы просто не назовете себя анархо-коммунистами? Или какие-то проблемы с интернационализмом?

  • Віталій Шукач

   Во-первых, “анархо-коммунизм” – это уже давно не просто “негосударственный коммунизм”, а целая идеологическая традиция, которая несёт целый букет положений, не со всеми из которых мы согласны.
   Во-вторых, приведённый выше манифест не является коммунистическим.

  • Віталій Шукач

   Ах да. Проблем с интернационализмом нет

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика