На спомин про Доброслава

Дата . Категорія Думка, Спомин

«Я обожнюю Життя, але не нарікаю на Смерть. Я знаю: Духи візьмуть мене до свого веселого хороводу». Доброслав.

У ніч з 18 на 19 травня у віці 75 років, наш світ покинув Доброслав (Добровольський А.А.) – великий російський мислитель, просвітитель, містик та революціонер. З його ім’ям пов’язана ціла епоха, як у сучасному слов’янському язичництві, так і у визвольному русі.

xTVwpdWe9cA

Справжній Волхв, що неначе переступив у наш часовий вимір з далекого світу Язичницької Русі, хоча, він ніколи себе навіть не називав так, на відміну від безлічі виряджених клоунів, що перетворюють рідновір’я у дешевий балаган.

Весь масштаб його Особистості, як це завжди трапляється із видатними людьми, вповну зможуть поцінувати лиш наші нащадки. Він прожив яскраве, насичене та повнокровне життя, показавши ним приклад того як необхідно боротися, мислити та ні на йоту не відступати.

Його книги, лекції, бесіди, спосіб життя – це посібник до рішучих дій для всіх чесних, благородних, сильних духом, для тих, хто готовий жертвувати всім заради перемоги Ідеї.

Саме такі слов’янські хлопці та дівчата, чоловіки та жінки приїжджали до Діда, як ми шанобливо звеличували Доброслава, в його будинок у покинуте село Васеньово.

На тій древній землі В’ятичів він спромігся втілити свою давню мрію про вільне життя на лоні дикої Природи, Натхненний рідними Духами, там він і написав практично всі свої праці: книжки, статті, брошури

Доброслав навчив нас справжньому язичництву – неначе чарам, сакральному, містичному відчутті Життя, любові та кревності до всього живого, що породжене Матінкою Природою.
Але разом із тим, він завжди твердив про необхідність безкомпромісної боротьби зі злом, що поневолило нашу Батьківщину.

Доброслав навчив нас прости та зрозумілим істинам:

“Життя людини безсенсовне та пропаще, якщо не надихнуте благородними поривами до Недосяжного. Сенс буття досягається закладанням в його основу Ідеї, а не потреби. Особистість можуть пережити лиш надособистісні, позачасові пориви. Якщо людина не набула безсмертя за життя, вона приречена на розчинення у земних стихіях.
Створити своє цілісне Я, що здатне пережити тлінну оболонку тіла, Ти можеш лише плекаючи в собі чесноти Воїна. Воїн спрямовує своє життя задля того, щоб у вірішальний момент гідно зустріти смерть. Подолання слабкодухості рівнозначно подоланню смерті.
Непохитно знось невдачі: це досвід, якому немає ціни. Ніколи не впадай у відчай: зневіра притягує біду. Удари Долі існують лише для того, щоб викликати назовні дрімотну міць людського духу. Суворі випробування сприяють утвердженні незламної Волі, як найвищого духовного начала в людині. ДОБРА ВОЛЯ ГАРТУЄТЬСЯ ЛИШ У БОРОТЬБІ ЗІ ЗЛОМ, ЩО ЗАХОПИЛО ВЛАДУ НА ЗЕМЛІ І У НАШІЙ КРАЇНІ.
В цій боротьбі кожний бере участь своїми вчинками або ганебною бездіяльністю так чи інакше.
Із безодні відчаю підноситься грізна хвиля Відплати. Капіталізм настільки огидний, що немає неприпустимих засобів аби його здолати!” (Доброслав. “Честь та Вірність”)

І ворог відчував небезпеку, що випромінював Дід. Зграї з різних державних бандформувань порушували проти нього кримінальні справи, вносили практично кожну нову його книгу до реєстру забороненої літератури, так би мовити – “екстремістської”, зривали проведення його лекцій, неодноразово перевертали його дім догори дриґом. Ми пам’ятаємо їх імена. Настане день і кожнен із цих гієн отримає по заслугам на народному трибуналі.

Прощання з Дідом за давньоруським звичаєм, згідно із заповітом, буде проведено 22 травня після полудня в селі Васеньово.
Але земну кулю полишає лиш його земна оболонка. Дух його тепер буде допомагати нам у здійсненні його напутніх слів, що він залишив у одній з останніх статей: “На нас чекає грандіозна та невідкладна задача: реалізувати НАРОДНУ РЕВОЛЮЦІЮ, лишень котра зможе розвинути справедливий життєвий устрій з тих паростків, що вже пробилися у серцях та свідомостях правдошукачів.”

Будьмо ж гідними пам’яті Діда!

САРЫНЬ НА КИЧКУ! СЛАВА ДОБРОСЛАВУ!

Tags: , , , ,

  • http://www.svitodar.org/ Дмитро Світодар

    Єдиний був більш-менш адекватний язичник якого цікаво було читати. І якому я довіряв.

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика