«Народна Воля» – травень та червень 2014

Дата . Категорія Відео, Дія, Протест, Фото

Революція не скінчилась. Чи не почалась?..

“Геть бандитів з України” 13 травня

13 травня відбулися вибори голови окружного адміністративного суду. Одночасно під стінами проходив гучний пікет за участі близько тридцяти молодих людей. Одним з головних кандидатів був колишній очільник установи Олександр Вільчинський.

Олександр Вільчинський головував під час попередньої влади і виконував вказівки очільників Партії Регіонів. Він називав Віктора Януковича “своїм батьком”. Якщо Вільчинського знову оберуть головою суду, ми звертатимемося зі скаргами до Генеральної прокуратури та інших органів державної влади. Наша мета – боротьба з корупцією в судах. Олександр Вільчинський володіє шикарними іномарками, ювелірним магазином та іншою нерухомістю (все це зареєстровано на дружині). Тому ми й не бажаємо бачити його на керівній посаді.

В підсумку головою був обраний Віталій Дончик.

Подія в ЗМІ:

“Власюка на нари”

16 травня кілька десятків активістів громадського руху “Народна воля” пікетували приміщення обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) № 1, що по вул. Театральній, 14. Там оформлюють вінничанам інвалідність.

Протест був адресований колишньому головному лікарю обласної МСЕК Віктору Власюку, який займав цю посаду при «режимі Януковича» та має наміри повернутись на неї.

Власюк – яскравий приклад хабарництва у нашій області. Він без найменших докорів сумління оформляв інвалідність здоровим людям, а дійсно хворим нерідко відмовляв.

В ЗМІ:

20 травня активісти Народної Волі розкидали пачку $100 купюр в приміщенні Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, де людям призначають групу інвалідності. Флешмоб направлений проти тотальної корупції яка панує в медичному закладі.

Народна Воля провела флешмоб, як протестпроти того, що Власюка після звільнення претендує на посаду голови Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Купюри були сувенірними.

Підприємство “Вінколор” отруює вінничан

Відбулось пікетування приватного підприємства “Вінколор”.

Прес-конференція

“Михайленка на нари” 28 травня

Представники Народної Волі влаштували пікет біля міського суду Вінниці, встановивши мольберт з фото очільника установи Михайленка і обкидавши його яйцями.

Ми будемо стояти і вимагати відставки до тих пір, поки наші умови не будуть виконані, оскільки це вимоги Майдану. Це є ті вимоги, за які пролилась кров і були віддані людські життя. Саме тому, якщо вони не будуть йти на поступки нормальним шляхом, ми, небайдужа молодь, яка навчена уже досвідом Майдану, будемо йти до нашої мети. Ця Україна має бути справжня, патріотична і має бути реальною для людей, а не для тих, які визначають різні Януковичі та їхні ставники на місцях.

Протест 16 червня проти Антонець і Михайленка

Кілька громадських організацій Вінниці пікетували міський суд проти позовів лікарів Антонець та Власюка, звільнених через недовіру громадськості. Суд було перенесено на 8 липня.

Tags: ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика