Ми не здамося!

Дата . Категорія Думка, Про людину

Життя суть боротьба, а боротьба – життєвий шлях. Основна частина цієї боротьби у нашому житті – боротьба проти слабкості, ліні та страху.

m_010_007_1

Говорячи про революцію, слід спершу мати революцію всередині себе, а не проти “системи”. Революціонер мусить виховувати у собі стриманість, волю, самовдосконалення, почуття вірності своїм товаришам.  Революція повинна починатись в головах та серцях молодих та вільних людей у всьому світі, що готові позбутися оманливих цінностей брехливої матеріалістичної системи. Татуювання та Тор Штайнер, значки, ньюбеленси та мартінси, Харрінгтон та тунелі, концерти… – з цього не починається революція, а з перемогою над самим собою та своїми слабкостями, з чесності із товаришами в боротьбі, з читання корисних книг.

У матеріалістичній системі, в котрій головна ідея полягає у матеріальному благополуччі будь-якою ціною, ідея про саморозвиток за межами системи є кроком до злочину. Прибічники “золотого теляти” не люди, бо вони не живуть, а існують, для наших предків життя було більше духовним поняттям, ніж матеріальним, як то кажуть, “за гроші не купити щастя”.

Протягом останніх 60 років лялькарі успішно знищують звичаї цивілізації, оволодівають океанами, двома полюсами, космосом, і винищуватимуть представників цієї цивілізації, граючи з найнижчими інстинктами найгірших із її представників. Наслідок – виродження. Їх мета – занепад північної цивілізації, розкласти її нащадків до рівня неандертальців та розчинити в сірій біомасі, як це сталося з індіанцями 200 років тому в Америці.

Поки поборюємо свої слабкості, лінь та страх, самоорганізуємось із загальних питань та бережемо звичаї наших предків, нас не зламати, і будьте певні, лялькарі ще постраждають від тих, від кого не бачать загрози! Боріться та не здавайте перед труднощами, щоб наші предки пишалися нами, як ми пишаємося ними!

Джерело: Автономни Националисти (An Bulgaria).

Tags: , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика