Ні панів, ні властей – Київ 2013

Дата . Категорія Дія, Протест

Гурт наших хлопців постійно перебував у перших лавах протистояння сьогодні (1 грудня) вдень у Києві. Викладаємо текстовий звіт та фото й відео, зняті іншими учасниками протесту.

Нарешті дістались зв’язку і можемо викласти звіт.

123456
Адміністрацію штурмували разом з іншими суспільними діячами, самоорганізованими у загони народної помсти. Опозиція “зливає” нас до біса у страхові втратити вплив на становище, опозиційні хвойди верещать про провокаторів та іншу маячню. Потім нас травили газом, після роздачі міліціянтам кийків – понеслось, люди почали відступати Інститутською, машин швидкої допомоги було немало, розбирали кладку, щоб кидати її у ворогів народу. Як наслідок – не один десяток ушкоджених голів покидьків в однострої.

Гурт наших хлопців постійно перебував у перших лавах, навіть коли почався відступ у самому пеклі, на передньому краї зіткнення було близько 30 бійців, і увесь склад наших товаришів – серед них, окрім кількох дівчат, що вели допоміжну діяльність та промивали постраждалим від газу очі. Для подальшої боротьби радимо усім одягати респіратори чи протигази.

Одуріла партійна опозиція намагалась нападати на нас та інших, захищаючи міліцію, котра доволі кумедно трусилась, коли у неї відбирали щити.

Увесь цей час сотні тисяч людей слухали опозиційні байки на Майдані, де брехлива та лицемірна мерзота, що зве себе опозицією, побоюючись, що народний протест випаде з їхніх рук, звинувачувала нас та інших соціальних активістів у провокаціях.

Повідомлення від іншого товариша:

Під час сутички з беркутом ми були у перших лавах, під’їхав трактор, котрий міг чавити лягавих, але придурки з ліберальної опозиції стрибали під колеса з вигуками “провокатори”, “міліція з народом”.

Беркут застосовує шумові гранати, газ, було дуже багато побитих людей, дівчат. На початку зіткнення кидали піротехніку, відбирали щити. Опозиція усе зливає, каже, ніби там усі були провокатори та проплачені. Відступаючи, ми поширили дві пачки листівок з порадами НВ щодо боротьби з ворожим ладом та необхідності самоорганізації та взаємодопомоги.

Усі наші люди цілі, старались триматись купи, оборонялись та обороняли пліч-о-пліч, разом відходили, прикривали тих, хто відступав, відбили кількох таких же щирих людей. Серед особового складу втрат немає, трохи пом’яті і залиті сльозоточивим газом.


Tags: , , ,

  • Саша Цюк

    ЩО – я перший, хто прочитав цю статтю ??? !!!

    • Віталій Шукач

      Перепрошую?)

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика