Нова влада – нові репресії

Дата . Категорія Дія, Заяви, Протест

Зранку 17 квітня проходила сесія вінницької Облради.

Всередину зайти було неможливо – самооборона разом з ментами нікого не впускала, мотивуючи це тим, що пройти можна лише за списками, яких нікому так і не показали і взагалі невідомо, хто їх складав. Іншим просто нічого не пояснювали – на вулиці залишились автомайданівці, журналісти, громадські організації і звичайні громадяни. До зали зайшли тільки депутати і «запрошені» журналісти. Ті, кого не впустили, вирішили зібрати людей і піти за поясненнями на Театральну.

На Театральну прийшли активісти Народної Волі і всі, кого вдалось зібрати. На місці вже чекала самооборона, озброєна кийками, битами, залізними трубами, шокерами і т.д. На численні питання, чому вранці не впускали людей, самооборонці відповідали лише запереченнями, кричали «сепаратисти», «міліцію сюди, альфу», просили привести тих, кого вони не впускали, і в результаті викликали ментів. Ми домовились з міліцією, що просто йдемо з Театральної, приводимо тих, кого вранці не впустили в ОДА, і намагаємось якось вирішити цю проблему. Але по приїзді «правоохоронних органів» самооборонці раптово активізувались, оточили нас колом, сказали, що нікуди не випустять – і почалось: людей пакували битами, кийками і всім, чим самооборона попередньо озброїлась. У нас аргументів не було, тому відбиватись було нічим.

Отже, доблесні бійці самооборони били людей, закручували руки за спину, клали їх обличчям до землі, а міліція вже просто підходила заковувати їх у наручники й пакувати в машини. Всіх, кого запакували, відвезли до відділку. Впродовж самого побиття поліцаї навіть не поворухнулись, просто стояли збоку.

затримання НВ 2

затримання НВ

затримання НВ 1

У мусарні хлопці завели нові знайомства і дали пояснення з приводу події. Потім до відділку з’явилась самооборона і розповіла, що всім нам дала гроші мафія, тобто місцеві бізнесмени і козацтво (аж по 500грн. кожному!), а всім людям роздавали маски з автомобіля БМВ. Та й взагалі нас всіх би використали, і якби не самооборона, то ми б захопили будівлю Облради.

Маємо декількох добряче побитих хлопців, можливі струси середньої тяжкості, синці, забої.

1. З приводу масок – щоразу, коли ми ходимо без них, до нас у гості приходять СБУ і УБОЗ, викликають на допити і погрожують термінами.
2. Вінницька Самооборона знає активістів Народної Волі особисто в обличчя, тому казочки про «сепаратистів» і «пацани папуталі» не пройдуть.

3. Навіть за Януковича репресії і тиск органів були менш відчутними.

acab (1)

Підозріла закономірність: у Києві самооборона стоїть кордоном між людьми і владою, те саме відбувається й у Вінниці. Новий Беркут вже сформовано?

Геть самопроголошену владу. Революція продовжується!

Tags: , , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика