Підтримка турецького народу

Дата . Категорія Дія, Солідарність

Сьогодні Народна Воля в Одесі провела акцію солідарності з турецьким народом, котрий бореться за свої права і свободу.

У цей день, перекривши одну з центральних вулиць, біля офіса турецького торгового аташе, ми виявили свою підтримку національно-визвольної боротьби усіх націй світу, а в данному випадку – турецької нації, проти експлуатації та капіталу.

FZh4OuOnvRIJMIpYNbColANAwidiAtQA4k0UPBGWRuh0
Нижче – текст розповсюджуваної листівки.

Ми, народовольці Одеси, заявляємо про солідарність із турецьким народом, який не схиляє голови перед репресивним апаратом держави та її катами у вигляді поліцейських, суддів та чиновників. Злочинний режим Ердогана, який поневолює турецький народ, повинен впасти під тиском революційних народних мас, котрі ще задовільнились насмішницькими поступками влади.

У цей день ми виказуємо свою підтримку турецьким людям, котрі зазнали насильства з боку владоохоронців на мирній демонстрації захисту парку Гезі, що стало останньою краплею в чашу терпіння народу. Уряд, що експлуатує трудові маси і остаточно дискредитував себе, більше не може спинити хвилю гніву простих людей. Пояснюючи усі дії демонстрантів лише захистом зеленої зони – влада відкрито дурить світову спільноту, яка охоче вірить, одурманена капіталістичними ЗМІ.

Тому ми закликаємо турків не хилитись під ярмом держави і не зупиняти революційний протест, початий ними нещодавно. Тільки через міжнародну солідарність усі нації світу можуть скинути владу паразитів та капіталістів, і тільки через революцію вони можуть досягти звільнення від найманого рабства, тоталітарної держави та національного гноблення.

Хліб і свобода – для кожного народу!

Tags:

  • КМ

    Прямое действие это правильно!

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика