Репресії режиму Януковича проти протестувальників у Вінниці тривають

Дата . Категорія Думка, Про світ

Незважаючи на прийнятий Верховною Радою України закон про амністію стосовно учасників протестних акцій, МВС України продовжує кримінальне переслідування за фактом захоплення 25 січня приміщення Вінницької обласної державної адміністрації.

Ax11kJ3R35E

На допит у місцевий підрозділ УБОЗ (яке чомусь займається цією справою) викликають активістів вінницького товариства «Народної Волі», проводять обшуки у наших товаришів, погрожують їм арештами, здійснюють тиск з метою отримання потрібних слідству свідчень.

Як відомо, в ході кримінального провадження, в суботу, 8 лютого у квартирі голови Вінницької облорганізації ОО «Батьківщина молода» Вадима Кудіярова було проведено обшук, після якого його затримали і доставили в ГУБОЗ.

Обшук провели також у домі Володимира Барцьося – члена Вінницького облкомітету ВО «Свобода», помічника нардепа Андрія Мохника.

Дім Юрія Хорта (Павленка), коменданта захопленої ОДА, теж обшукали, а самого активіста затримали.

Таким чином, правлячий режим демонструє, що він не має наміру у дійсності припиняти репресії проти учасників акцій протесту, а також напряму порушує домовленості, досягнуті між Народною радою Вінницької області і керівництвом Вінницької ОДА про припинення кримінального переслідування активістів.

За таких обставин ми закликаємо всіх повстанців активувати революційну боротьбу і не вірити брехливим обіцянкам окупаційного режиму, котрі не підкріплені реальними діями, якими можуть бути тільки безумовне припинення кримінальних проваджень і звільнення всіх затриманих.

Крім того, ми оголошуємо про готовність до проведення активних дій у випадку виникнення загрози свободі, життю та здоров’ю наших товаришів.

Свобода або смерть!

Tags: , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика