15 травня росіяни протестували в підтримку робітників заводу “Фольксваген”

Дата . Категорія Відео, Дія, Протест, Солідарність, Фото

15 травня російське відділення Народної Волі у Санкт-Петербурзі та Москві провело акції протесту в підтримку робітників заводу “Фольксваген” в Калузі.

Як ми уже повідомляли раніше, доволі довгий час на вищезгаданому заводі не припиняється боротьба між профспілкою робітників та керівництвом і місцевими органами виконавчої влади, що у судовому порядку забороняють робітникам проводити раніше запланований страйк на знак протесту проти створення на підприємстві нестерпних умов праці.

У відповідь на репресії з боку місцевих ошалілих капіталістів та їх нахлібників у суддівських мантіях та прокурорських погонах профспілка видала відозву та заклик до солідарності, у котрій просить підтримати їх інформаційно та організацією заходів на підтримку їх вимог та законних прав.

o3P5jyWsIBA (1)  piGXmCYxoaM  XXCONSL49og
У зв’язку із чим 15 травня навпроти офіційного представництва концерну “Фольксваген” у Москві близько десятка представників товариства “Народна Воля” провели акцію солідарності з трудящими заводу, в ході якої розгорнули банер “Забастовка – право рабочих” (“Страйк – право робітників”) та розкидали біля входу в будівлю інформаційні листівки.

Санкт-Петербурзьке відділення провело акцію протесту біля офіційного дилерського центру Volkswagen на вул. Оптиків. Біля найближчих станцій метро були роздані листівки, що пояснювали причини конфлікту.

IMG_2546Jdgp6owHVzU
 

IMG_2547
Люди ставились із зацікавленням та висловлювали підтримку справедливим вимогам трудівників.

p2U4MBI_ZNUdlURX8lOjY8
Також була проведена розклейка листівок на зупинках громадського транспорту та поблизу великих торгових центрів поруч із представництвом Volkswagen.

IMG_2587IMG_2606
 

IMG_2610IMG_2603
Потім на огорожі біля входу в будівлю Volkswagen був повішаний банер «Забастовка – право рабочих!» («Страйк – право робітників!»).

IMG_2594
 

IMG_2595IMG_2601
Закликаємо усіх небайдужих та чесних громадян приєднуватись до дій на підтримку калузьких робітників. Лише у спільній боротьбі проти капіталістичної системи та чиновницького держапарату ми зможемо відстояти свої права!

Tags: , , , , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика