Табір Народної Волі 2013

Дата . Категорія Вишкіл, Дія


16-19 серпня коло міста Вінниці, столиці прадавньої Подільської землі, відбувся з’їзд міжнародного товариства Народної Волі, що зібрав діячів із Вінниці, Одеси, Санкт-Петербурга, Москви, Ульяновська та Саратова. Відповідно, більшість особового складу була набрана з України, з РФ було по кілька представників від кожного міста, один з яких дістався до табору з Москви велосипедом.

VQcIsG6EYp0

Протягом зустрічі були викладені доповіді: щодо тонкощів використання Інтернету у справі агітації та пропаганди, правова безпека в протидії поліцейським репресіям в РФ та Україні, етнічна й расова самобутність у світогляді нового народництва, доповідь про кооперативне господарство.

bE2XDKaOOWA

Заключною ж темою була історія народництва. Під світлом Місяця й далеких зірок десятки юнаків та дівчат зацікавлено слухали оповіді про звитяги народної боротьби минулих віків – Каляєва, Перовську, Балмашова, Желябова та інших. Товариші із кількагодинним запалом ставали до суперечок та вбирали знання про народних визволителів, руський соціалізм Герцена, життєву борню та світогляд Бакуніна й багато іншого.

yY6jf1vCi8I

FaaMSJl5IPc

R2Cr_t_IWTo

Товариші з Ульяновська та Санкт-Петербурга провели заняття із військово-спортивної підготовки: перша медична допомога, пересування поранених, навички ведення бою в лісі і т.п..

I0AgCEolGbY

Слід означити важливе явище – товариство, засноване на засадах доброї волі та самоврядування, породжує значне зростання соціальної самосвідомості, свободи, рівності та братерства в середовищі особового складу.

Fg1c6suNZ_g

9Ggh0b2cMrw

У майбутньому ми маємо намір проводити змістовні та людні зустрічі для наших учасників та прибічників, поширювати та втілювати прагнення Народного Соціалізму на Вітчизні та у світі.

I84UQ9t1vcQ

Воля Народам – Воля Людині!

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика