Товариші з Вільної Півночі

Дата . Категорія Вишкіл, Дія, Фото

У 20-их числах червня представник Петербурзької Народної Волі відвідав столицю Карелії за запрошенням місцевих визвольних соціалістів із Петрозаводська.

Був проведений військово-спортивний вишкіл протягом 10 годин у нічному карельському лісі, відпрацьовані основи взаємодії бойового гурту при веденні бою у лісовій місцевосці, відточена майстерність ножового бою, прикладної боротьби, стрільби. Учасники також отримали основні знання із виживання у тайзі.

DSCF3468.jpg DSCF3468 DSCF3457 5678.JPG

Після вишколу, зняття імпровізованого табору та відпочинку, було започатковано плідне спілкування для визначення точок дотику у можливій спільній діяльності, обговорення подібності прагнень та засадничих відмінностей між народним соціалізмом, проголошеним основою поглядів нашого руху, та поглядами карельських лібертаріїв, що нас запросили. Як виявилось, засаднича відмінність є лише у самоназві власних прагнень, не більше – місцеві соціальні діячі прагнуть до етносоціалізму, Вільної Півночі та народовладдя. На таких же засадах стоїть і Невський (Санкт-Петербурзький) осередок Народної Волі.

Простіше кажучи, товариші з Карелії є не звичними для РФ лібертаріями-анархістами, що зазвичай лякають та відвертають своїми поглядами простий люд. Використовуючи більш громіздкі визначення, їх можна описати як мілітант (воєнізованих) анархістів, що стоять на засадах народної свідомості, здорового способу життя та стійкого несприйняття толерантності. Усі засади нашого руху – народний соціалізм, народовладдя, суспільне визволення людей та право народів на самовизначення – були сприйняті нашими карельськими товаришами як частина своїх поглядів, тому можна сміливо заявляти про подібність прагнень Народної Волі та наших північних товаришів.

Протягом спілкування була домовлена низка положень про інформаційну підтримку, співучасть у різних видах діяльності та скріплення нашого товариства.

Взаємодопомога та єднання соціальних активістів із спільними засадами зароджує перемогу майбутніх суспільних перетворень, визволення народу та ствердження народовладдя!

DSCF3473

Tags: , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика