Учасники Народної Волі взяли участь у змаганнях з бою на ножах

Дата . Категорія Вишкіл, Дія, Фото

10 травня, учасники Народної Волі Санкт-Петербурга для розвитку загального військово-спортивного рівня підготовки активістів, взяли участь у міжрегіональному турнірі з ножового бою. Суддівська колегія складалась повністю з наших товаришів по рухові, що мають досвід суддівства; також у її складі був український гість з вінницького відділення Народної Волі. Учасників турніру було три десятки, серед них – 5 наших хлопців та 1 дівчина.

BiAkUt4xtVM

Призові місця взяли представники клубу ножового бою “Толпар”, Військово-Патріотичного клубу міста Пушкіна та петрозаводського спортивного клубу “Анаконда”. Наші бійці дійшли до півфіналу. Турнір пройшов у дружній атмосфері та крайньому динамізмі, що дав змогу нашим активістам підвищити свій рівень вмінь з користування технікою ножового бою.Kxddu3_Fr6Q

Наше товариство ставить собі за мету долучення до ідей озброєння вільного народу та культури володіння зброєю самодостатніх людей, здатних дати відсіч при захисті своїх інтересів та самостійно вирішувати багато своїх проблем. Ми надалі плануємо участю в тематичних заходах фіксувати досягнення своїх учасників у підвищенні рівня військово-спортивної підготовки та навичок застосування бою на ножах.

I26zBeTHb7M

Зброя – основа вільної особистості!

DSC001910

Tags: , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика