Україно, вставай! Тотальна мобілізація!

Дата . Категорія Дія, Думка, Про світ, Протест

Події на вулиці Грушевського покрали край «мирно-танцювальним» карнавалом на Майдані, що тривали 2 місяці. Лідери офіційних опозиційних партій, називаючи всіх прихильників прямої революційної дії «провокаторами», методично вбивали душу і нерв народного протесту.Відродити силу національного спротиву допомогло прийняття бандою Януковича законів, що перетворюють країну на поліцейську державу. Злочинна державна влада забажала поставити громадян України на коліна, перетворити на покірних рабів, збудувавши диктатуру за російським та білоруським зразком.

qXV1KoLEZQ0

В результаті кращі сини і доньки народу вийшли 19 січня на вулиці Києва, скинули зі своїх плечей тягар продажних політиків з їхньою і так всім обридлою балаканиною про «ненасильницький протест» і взяли свою долю у власні руки. Саме так і починаються справжні революції.

Другу добу на підступах до Верховної Ради продовжуються люті бої з бандформуваннями «Беркут», котрі застосовують проти повстанців світлошумові гранати, травлять газом, поливають із водометів у 10-градусний мороз, ціляться людям у голови з травматичної зброї, прикріпляють до гранат спецзасоби масового ураження (металеві кульки та гвинти). Налякані розмахом і люттю повстання, ватажки ОПГ «МВС» вже відкрито заявляють про готовність застосовувати вогнепальну зброю на ураження.

Кількість поранених вже перевалив за сотню, серед них є і наші брати, у декількох людей вибиті очі і роздроблені кінцівки, отримані серйозні черепно-мозкові травми.

Окупанти заявляють про взяття у полон 20 повстанців, дев’ятьом з них пред’являють по статті 294 КК України (масові заворушення). Надходять повідомлення про катування затриманих у застінках.

У Київ відбувається перекидання всіх міліцейських резервів, а також внутрішніх військ. Очевидно, що до концентрації у столиці достатньої кількості військ хунта Януковича тягне час, виманює на переговори, щоб фізично виснажити протестувальників, після чого буде наказ максимально жорстокого штурму з подальшою організацією масових репресій щодо всіх революціонерів.

У цих умовах необхідна тотальна мобілізація всіх людей доброї волі на передову лінію фронту для посилення натиску на ворогів народу. Зворотнього шляху вже нема, у випадку поразки повстання всіх активних противників влади очікують масові арешти і засудження на великі тюремні терміни. Ухвалені Верховною Радою закони опублікували вже сьогодні. Але вже з початку протистояння, не чекаючи їхнього офіційного обнародування, бандити у погонах навідуються в гості до політичних активістів, наших товаришів, затримують їх і погрожують репресіями.

Настав час революційної дії, у якій робота знайдеться для кожного. Хто відчуває в собі сили і рішучість вступати у прямі зіткнення з окупантами, має висуватись на допомогу повстанцям до стадіону «Динамо», організовувати спроби проходу до урядового кварталу з інших місць, всіляко ускладнюючи оперативне планування ворожим банд формуванням.

Інші, хто боїться прямих сутичок, можуть надавати будь-яку посильну допомогу у тилу бійцям на Грушевського – забезпечувати революціонерів велосипедними шоломами, будівельними касками, будь-якою захисною амуніцією для захисту від гранат і гумових куль. Купуйте і приносьте респіратори, бронежилети, протигази, цупкий одяг, бензин, автомобільне мастило, пусті скляні пляшки, лазерні указки, ліки, воду, допомагайте у зведенні барикад, оборонних укріплень. Не чекайте ні від кого наказів, проявляйте ініціативу!

У кого є автомобілі, блокуйте пересування по місту і на трасах окупаційних військ!

Хто не може з якихось причин рушити в Київ, створюйте вогнища революції у регіонах, користуючись всезагальним перекиданням міліції у столицю. Створюйте ініціативні групи, загони самооборони, займайте адміністративні будівлі і комітети народної влади, проголошуйте недовіру владі! Якщо революція охопить всю Україну – злочинний режим буде приречено!

Ми звертаємось до співпрацівників державних спецпідрозділів, не плекаючи ілюзій про єдність міліції і народу – не виконуйте злочинних наказів або імітуйте їх виконання, згадайте про свою гідність, вас як повій за гроші використовують у якості гарматного м’яса для захисту інтересів влади, яку ненавидять українці і яка вас же потім кине.

Проявіть життєву мудрість, здоров’я і життя не купиш ні за які гроші, не перетворюйте себе на інвалідів, а своїх жінок та дітей – на сиріт і вдів.

Ми звертаємось до всіх радикальних рухів і угрупувань, сьогодні ми повинні забути наші протиріччя і розбіжності, тільки в спільній боротьбі запорука перемоги повстання. Інакше – ця влада закатає нас усіх в асфальт і розкидає по в’язницях!

Ніяких переговорів з окупантами і катами!
Всі на захист революції!
За вільну Україну!
Свобода або смерть!

Tags: , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика