Військово-спортивні збори. Санкт-Петербург

Дата . Категорія Вишкіл, Дія, Фото

9 травня, коли пошесть зарази “дідоперемоги”, виведеної у лабораторіях кремлівських політтехнологів, досягла свого щорічного апогею та знову закружляла у нестримному вихорі вулиці російських міст та сіл, невоградське відділення російської секції “Народної Волі” “відсвяткувало” цей день по-своєму.

Цього теплого сонячного дня в одному з лісів Ленінградської області соратники з Росії та України влаштували чергові тренувальні заняття з поводження із вогнепальною зброєю, що включають у собі як теорію, так і практику.

SONY DSC SONY DSCSONY DSC   SONY DSC
Задля досягнення нашої головної мети – звільнення нації від гніту чиновників, капіталістів, поліцаїв та інших паразитів, необхідне відродження у суспільстві ідеї всезагального озброєння. У старій народній пісні є слова: “Народ, в котрого є пістолет – практично непереможний! Народ, в котрого є пістолет – не перетворити на стадо!”. Тому не дивно, що правляча верхівка виступає проти узаконення вільного продажу вогнепальної зброї, що не так давно вчергове заявив її вватажок В. Путін.

SONY DSC SONY DSCSONY DSC SONY DSC
Планові навчання зібрали близько 25-30 активістів та прихильників “Народної Волі”. Були опрацьовані кілька основних вправ, як-то перший постріл, а також – низка тактичних маневрів бою в міській місцевості.

SONY DSC SONY DSC
Лише озброєний народ здатний захистити свої права від державного насильства та свавілля!

DSC04919

SONY DSC

Tags: , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика