Волю народам, смерть імперіям! Москва 2014

Дата . Категорія Дія, Протест

Сьогодні у Москві “Народна Воля” спільно з націонал-революційними активістами у складі з’єднаного чорного блоку взяла участь у марші проти російського збройного вторгнення в Україну.

Ми вийшли на брук під гаслом “Воля народам! Смерть імперіям”, котре для нас виражає розуміння необхідності спільної боротьби усіх уярмлених народів за своє визволення від гноблення державної імперіалістичної політики, з якого боку б вона не виходила. У цьому разі мова про експансію російської держави в особі антинародного путінського режиму, спрямовану на придушення української революції.

Ця агресія, як ми неодноразово зауважували, не має нічого спільного з проголошеним кремлівською пропагандою “захистом російськомовного населення України”, а має на меті задоволення владних амбіцій особисто Путіна та збагачення наближених до нього олігархів.

Тому на марші ми висловлювали підтримку справедливій боротьбі українського народу за своє визволення, котра ще далеко не закінчена, тому що місце одного клану можновладних крадіїв прагнуть зайняти їх конкуренти з ліберальної опозиції.

З наших лав лунали такі гасла національно- та соціально-визвольного спрямування: «За вільний народ без влади панів!», «Держава – ворог народу», «Геть міністрів, геть капіталістів», «Нація, воля, соціалізм», «Слава Русі! Героям слава!», «Воля народам! Воля людині!». Також ми віддали шану українським повстанцям, і цього дня на вулицях Москви було чутно «Слава Україні! Героям слава!», «Слава героям Небесної Сотні!», «Руки геть від України!», «Росіянин та українець – браття навік!».

Загальна кількість учасників маршу за різними оцінками склала від 30 до 50 тисяч чоловік, що стало неприємною несподіванкою для окупаційного режиму, оскільки це доводить, що в нашій країні залишились іще вільні громадяни, котрим неможливо запаморочити голову шовіністичною, брехливою пропагандою ненависті, що розпалює ворожнечу між братськими слов’янськими народами.

На маршруті ходи колони були помічені пропутінські шавки, котрі, одначе, не насмілились, всупереч своїм пафосним обіцянкам, стати на нашому шляху.

Початок покладено. Українська зима переходить у руську весну, і лише від нас залежить втілення в життя революційного гасла «Сьогодні  - Київ, завтра – Москва!»

Борітеся – поборете!

Народна Воля Росії.

Tags:

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика