Голос народу Бразилії

Дата . Категорія Вісті боротьби

Любі товариші за кордоном,

Нам невідомо, як закордонні ЗМІ висвітлюють народне рухання, що відбувається у десятках міст Бразилії. Тому дам короткий опис.

Вартість життя у Бразилії сягає небаченого рівня для країни, де більшість народу живе на близько 2200 гривень на місяць. Бразилія стає країною, де лише закордонні туристи та мільйонери можуть жити гідно. Початок заворушенням був даний новими цінами на проїзд у громадському транспорті. Вартість проїзду зросла на всього бл. 0,7 грн, та й це немало для народу, в котрому багато громадян їздять щодня двічі чи більше на роботу й додому, поки можновладцям та великим власникам нема діла до громадського транспорту: вони подорожують країною на гвинтокрилах та літаках.

Та мова не лише про 0,2 бразильського реала (70 українських копійок). Бразилія – країна, де досі можновладцям та великим власникам пробачають що завгодно, і громадянам загалом начхати. Єдині речі, що змушували бразильців підняти голови – “гей-паради”, “марихуана-марші” та інших речах, що збивають з осі, оплачувані, підтримувані, схвалювані та влаштовувані соціал-демократичним – неоліберальним урядом Робітничої Партії та її спільників.

Зрештою, частина молоді відкриває очі на дійсність зажерливості та продажності можновладців та великих власників. І студенти вкупі з робітниками дуже злі. Народ починає розуміти, що обіцянки Робітничої Партії – брехня. Вона та її спільники – неоліберальні партії, як і більшість глобалістичних партій Заходу.

Правдою є факт, що заворушення почали активісти з лівими поглядами. Проте надалі вони становили меншість серед загалу, і все ж якщо вони мають рацію щодо чого-небудь у власному житті, їх слід підтримати. Неважливо, хто почав. Важливо те, що суспільство почало жити власним життям та слідувати власній природі.

Визвольні націоналісти, націонал-більшовики, націоналісти Третього Шляху та євразійці борються в усіх містах для підтримки боротьби проти капіталістичного визиску та намагаються спрямувати народ проти справжніх ворогів.

У Ріо-Де-Жанейро я брав участь у штурмі та облозі будівлі Державних Законодавчих Зборів, поки поліція не розігнала нас із надзвичайною жорстокістю. У всіх містах наші товариші б’ються на вулицях, на барикадах, завжди у перших лавах.

Прокапіталістичні праві намагаються зірвати протест та злити його у власних цілях. Та ми цього не дозволимо. Ми готові застосувати насильство для вигнання реакційних угодовців.

Отож, ми просимо підтримки. Ми просимо своїх закордонних товаришів молитися за нашу перемогу. Так само ми у Бразилії готові підтримати вас та молитись за перемогу вашу.

ПЕРЕМОГА АБО СМЕРТЬ!

Ріо-де-Жанейро

Ріо-де-Жанейро

Белем

Белем

s_b13_70773607

Бразиліа

Белу-Орізонті

Белу-Орізонті

Сан-Паулу

Сан-Паулу

Джерело фото: The Atlantic.

Tags: ,

  • Азимут

    https://vk.com/wall-24463883_30631 – Бразильські ліваки (марксисти-ленінці) жаліються на “фашистський” характер народного протесту.

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика