Вся влада народу!

Дата . Категорія Вісті боротьби, Думка, Прагнення, Про світ

Українці! Злочинна державна влада побажала поставити нас, вільний народ, на коліна, перетворити на покірних рабів, збудувавши диктатуру за російським і білоруським зразком.

В результаті ми вийшли 19 січня на вулиці Києва, скинули зі своїх плечей тягар продажних політиків з їх і так всім обридлою балаканиною про «ненасильницький протест» і взяли свою долю у власні руки.

derzhava_vorog

Пролилась кров перших полеглих Героїв, тисячі наших братів і сестер поранені, а в цей час угодовці від опозиції продовжують годувати нас запевняннями про необхідність продовження переговорів з убивцями. Ворог користується наданою йому передишкою і підтягує все нові каральні підрозділи, продовжує заводити сотні кримінальних справ і кидати у застінки повстанців, вивозити активістів у ліс, катувати й калічити.

Ми закликаємо всіх вільних громадян до продовження боротьби за звільнення від гніту правлячого режиму!

Для цього ми повинні перестати слухати усіх демагогів-політиканів, різноманітних самопроголошених опозиційних лідерів, що паразитують на нуждах народу, виторговують собі посади і бажають зайняти ситне місце біля урядового корита.

Народ, як єдине джерело влади, повинен взяти її у власні руки, обрати своїх представників, створити повстанські органи громадського самоуправління – Громадські Ради, непідконтрольні нікому, крім народу! Організувати загони самооборони для їх захисту і забезпечення громадського порядку.

Не чекайте ні від кого наказів, проявляйте ініціативу!

Ніхто не дасть нам визволення, окрім нас самих!

Ми виступаємо проти будь-яких форм бюрократичного панування над волею народу, у які б хитрі форми і назви його не ховали можновладні бюрократи-паразити.

Тому ми – народники, виступаємо за знищення усіх існуючих інструментів економічного, соціального і політичного поневолення національної волі.

Ми вимагаємо:

- народного трибуналу над усіма, хто проводив репресії, від Януковича до дільничого з подальшою люстрацією (заборони на займання посад);

- скасування усіх репресивних законів останніх років, звільнення всіх політв’язнів;

- зняття з посад усіх суддів, прокурорів і працівників МВС та обрання нових на засадах їх виборності населенням з правом відкликання у випадку виявлення зловживань своїми повноваженнями;

- скасування всіх угод з приватизації засобів виробництва, природних багатств та передання їх під контроль територіальних громад;

- переходу всієї повноти влади до рук Громадських Рад, делегати яких обираються місцевим населенням на загальних зборах, підконтрольні йому, підзвітні і можуть бути відкликані;

- переходу до республіканської форми правління, за якої Громадські Ради формують органи народної міліції, судочинства та управління господарським життям (виконавчі комітети).

Жодних переговорів з окупантами і катами!

За вільну Україну без холопа й пана!

Свобода або смерть!

Tags: , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика