Заява з приводу подій в Україні

Дата . Категорія Думка, Заяви, Про світ

 

У Києві та інших містах України продовжуються демонстрації і мітинги, приводом для початку яких стало рішення президента Януковича призупинити підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Але після жорстокого розгону найманцями із «Беркуту» мирної демонстрації на Майдані Незалежності у ніч на 30 листопада, народний протест змінив свою форму і набув характеру громадянської непокори,..…об’єктивно направленої проти існуючого державного устрою. Розмах і характер цієї непокори, ескалація якого досягла свого апогею під час спроби штурму президентської адміністрації на Банковій 1 грудня, вселили паніку не лише у правлячу кліку, але й у так званих «лідерів опозиції», найвищі мрії яких полягають у завоюванні теплої місцини при владі.

Буржуазні діячі опозиції відразу ж забурмотіли про якихось провокаторів, які заважають їх просуванню у владу і судомно почали заявляти про свою непричетність до актів народної помсти проти карателів.

Ми виступаємо проти будь-яких форм бюрократичного панування над волею народу, у які б хитрі форми і назви воно не ховалось – Євросоюз, Митний союз, Євразійський союз та інші винаходи владоможних паразитів.

Ми не маємо ілюзій щодо благих намірів крадіїв, наділених державними повноваженнями, що оточили себе охороною з підгодованих свиней в уніформі і брешуть народу, на праці якого вони будують своє благополуччя і привілеї.

Тому ми, народники, виступаємо за зруйнування всіх існуючих інструментів економічного, соціального і політичного поневолення і нам не потрібна заміна одних маріонеток біля влади на інших, які бажають зайняти їхнє місце.

Настав час рішучої і безкомпромісної дії. І останні події в Україні дають надію на пробудження в людях почуття громадянської гідності і відповідальності за свою долю і долю наших дітей.

«Народна Воля» підтримує народне повстання у Києві і закликає всіх вільних людей надати підтримку зародку революції будь-якими можливими засобами.

Українці! Женіть геть самопроголошених опозиційних лідерів і створюйте у регіонах органи народного самоуправління, беріть владу у власні руки! Організовуйте загони самооборони і займайте адміністративні будівлі!

Ніхто не дасть нам визволення, окрім нас самих!

За вільну Україну без холопа й без пана!

Tags: , , ,

Знання належать всьому людству. Будь ласка, при використанні посилайтесь на авторів.

Яндекс.Метрика